O nás

Spoločnosť STARLIFT s.r.o. sa dlhodobo zaoberá vysokozdvižnými vozíkmi a skladovou manipulačnou technikou. Za obdobie viac než 22 rokov sme získali významné postavenie na slovenskom trhu ako v obchodnej tak i servisnej činnosti. Spoločnosť má bohaté skúsenosti zo spolupráce so svetovými značkami Caterpillar, Mitsubishi, Atlet a Bobcat. V súčasnosti je spoločnosť autorizovaným predajcom značky Unicarriers /Atlet a Nissan/ v skladovej technike a čelných motorových i plynových vozíkoch a značky Bobcat taktiež čelných motorových, plynových i elektrických vysokozdvižných vozíkov.

Kľúčovými činnosťami spoločnosti sú:

Sídlo spoločnosti je v Banskej Bystrici. Mnohí pracovníci majú bohaté skúsenosti v obchodnej a servisnej činnosti, ktoré sú zárukou kvalitnej starostlivosti o zákazníka.

Firemní obchodní konzultanti sú vhodne rozmiestnení v jednotlivých regiónoch. Na požiadavky zákazníkov spracujú technické riešenie požadovanej manipulácie a pripravia cenovú ponuku.

Mimoriadnu pozornosť venuje spoločnosť servisným službám. Hlavné servisné stredisko s technickým zázemím je v Banskej Bystrici, doplnené je regionálnymi servisnými pracovníkmi na západe (Cífer, okres TT) a východe (Jasov, KE) Slovenska. Spoločnosť poskytuje rýchly a kompletný servis nielen priamo u zákazníka ale i dielenským spôsobom. V rámci skvalitňovania služieb sa snažíme o neustále rozširovania portfólia značiek, tak aby bolo možné vykonávať kompletný servis pre celé flotily vozíkov.

Hlavný sklad náhradných dielov je v Banskej Bystrici, neštandardné náhradné diely zabezpečujeme z centrálneho európskeho skladu do 24 hodín. Takisto ponúkame predaj použitých a repasovaných náhradných dielov pri zachovaní zrovnateľnej úžitkovej hodnoty ako u nových dielov.

Pozrite si aj: