Kariéra

Servisný technik vysokozdvižných vozíkov

Miesto práce
• Banskobystrický kraj, Banská Bystrica

Druh pracovného pomeru
• plný úväzok

Termín nástupu
• čo najskôr

Ponúkaný plat (brutto)
• 800 € a viac podľa dosiahnutých ukazovateľov

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• Vykonávanie opráv a údržba vysokozdvižných vozíkov

vykonáva opravy vysokozdvižných vozíkov v zodpovedajúcej kvalite

Spracováva návrh spôsobu opravy a špecifikuje potrebné ND

rokuje so zákazníkmi o spôsobe čase a cene opravy

zodpovedá za odovzdanie vykonanej zákazky zákazníkovi

vystupuje u zákazníka ako reprezentant firmy a háji jej záujmy

pravidelne a včas vyplňuje a predkladá dokumentáciu o vykonaných opravách a použitých ND

zodpovedá za zverené technické prostriedky – servisné vozidlo, náradie a špeciálne prípravky

vykonáva ďalšie práce podľa pokynov vedúceho servisu

priebežne prehlbuje svoje technické znalosti štúdiom servisnej literatúry

Práca v Banskej Bystrici a  aj výjazdy

Zamestnanecké výhody, benefity
• Práca v stabilnej spoločnosti
• Motivačné platové ohodnotenie
• Benefity v sociálnej oblasti

Informácie o výberovom konaní
• Vybraní záujemcovia budú pozvaní na pohovor

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
• Stredoškolské bez maturity
• Stredoškolské s maturitou
• Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore
• Automobilová technika

• 3 roky praxe

Jazykové znalosti
• Anglický jazyk – Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti
• základy Word, Excel, Outlook, pokročilý servisný software

Ostatné predpoklady

•samostatnosť, manuálna zručnosť, vodičský preukaz B