Nové vozíky

TX3

elektricky-pohon

48 V, elektricky poháňaný, 3-kolesový, čelný vozík

Je silný, inteligentný a pracovitý. Ideálny v stiesnených priestoroch, tento moderný čelný vozík je tich, efektívny a ľahko ovládateľný. Vďaka konceptu troch kolies a kompaktnej konštrukcii je tento vozík rýchly, ľahko ovládateľný a poskytuje jedno z najlepších polomerov otáčania. Vozík je vybavený batériou umiestnenou na valčekoch, čím je jej výmena ľahká, rýchla a bezpečná.

 
4 kolesovy elektrick ycelny vysokozdvizny vozik tx3

Ergonómia

Náš čelný vozík TX3 obsahuje prvotriednu ergonómiu vrátane dotykových ovládacích prvkov a veľkorysú svetlú výšku. Ide ľahko prispôsobiť pre rôznych šoférov – má až 5 riadiacich profilov. Vodič vždy dostane vozík, ktorý zodpovedá jeho skúsenostiam a vedomostiam.

Kabína

Čelný vozík rady TX3 sa pýši prvotriednou ergonómiou vrátane dotykových ovládacích prvkov. Ovládanie ide jednoduchšie prispôsobiť až pre 5 rôznych vodičov tak, aby vždy zodpovedalo schopnostiam a skúsenostiam daného vodiča.

Pohon

Vozík je ľahko obsluhovateľný vďaka integrovanému systému diagnostiky pre rýchle závady a maximálnu prevádzkyschopnosť. Vozík je vybavený batériou umiestnenou na valčekoch, čím je jej výmena ľahká, rýchla a bezpečná.

Fotogaléria
Zaujíma ma tento vozík