Nové vozíky

TERGO® URS

Elektrický pohon

otočný doplňovací vozík 

Je to univerzální vozík hodiaci sa do veľmi úzkych uličiek vďaka podvozku svojho úspešného predchodcu retraku TERGO. Hodí sa pre prácu vo veľmi úzkych uličkách s kolajnicami, ale je tiež veľmi efektívny vo voľnom priestranstve. S uličkami úzkymi až 3700mm ponúka TERGO URS možnosť maximalizovania využitého priestoru a úložné kapacity v kombinácii s prepravou po celom objekte vo voľnom priestranstve. Je to perfektný pracovný vozík v kombinácii s vysokým stupňom vychystávania, čo z neho robí najvhodnejši vozík pre stohovanie a zároveň najvhodnejší vozík pre zberné operácie.

Ergonómia

Vďaka 180° rotácii vidlíc sa hodí predovšetkým do uličiek s prievodcom, ale hodí sa i do voľného priestranstva. Náklad môže byť zdvihnutý akonáhle je vozík v uličke poskytujúci výkon získaný z diagonálneho vleku a cestovania. Časy pracovného cyklu sú o 15% – 20% rýchlšie ako u voľnobežných vozíkov. Ďalšia možnosť ku zvýšeniu efektivity je predvoľba pre rýchle a presné dorazenie na správny skladovací priestor.

Kabína

Umožňuje obsluhe plné sústredenie pri stohovaní, vozík je v uličkách navádzaný podlahovými koľajnicami či pod podlahovými lankami. Operátor má skvelý výhľad a k tomu možnosť kamery a monitoru. Disponuje DCC systémom – dynamickou kontrolou zatáčania, čo je inteligentná technológia, ktorá poskytuje najlepšiu kombináciu zvýšenej bezpečnosti a vysokej výkonnosti. S joystickom Ergologic máte ľahké ovládanie všetkých hydraulických funkcií. Neutrálna pozícia minimalizuje únavu, bolesť svalov a šliach. Má najviac ergonomický disajn v celom priemysle vzv. Umožňuje obsluze plné soustředění při stohování, vozík je v uličkách naváděn podlahovými kolejnicemi či pod podlahovými lanky. Operátor má skvělý výhled a k Ľahko použiteľné ovládacie prvky vyžadjúce iba stisk prstom, sú tiež dobre rozmiestnené tak, aby ich operátor s rukavicami v chladiarňach tiež mohol ľahko použiť.

otocny-doplnovaci-vozik-tergo-urs-kabina

Pohon

Obsahuje DCC – dynamicko zatáčaciu kontrolu, čo je inteligentná technológia, ktorá poskytuje najlepšiu kombináciu zvýšenej bezpečnosti a vysokú výkonnosť. DCC je štandardná výbava, ktorá automaticky upravuje rýchlosť v zákrutách pre maxinálny výkon a zachovanie bezpečnosti.

Fotogaléria
Zaujíma ma tento vozík