Nové vozíky

TERGO® UND

Elektrický pohon

štvorcestný retrak, úzké šasi

Tento kompaktný retrak je tým pravým nástrojom pre stredne intenzívnu prevádzku na najvyššej stohovacej úrovni s veľmi dobrou stabilitou a výkonom. Je mrštný, ekonomický a do detailu navrhnutý tak, aby maximálne zvyšoval produktivitu práce. Tento kompaktný retrak s veľmi dobrou stabilitou a výkonom je tou správnou voľbou pre stredne náročné prevádzky na zakladanie do väčších výšok. Vozík UND disponuje úzkym podvozkom, o šírke 1120mm a unikátnym širokým nosníkovým systémom Pro Vision.

stvorcovy-retrak-tergo-und

Ergonómia

UND je založený na úzkom šasi, 1120 mm širokom a unikátnom PROVISION stožiarovým systémom. Spoločne tieto kombinácie umožňujú vozíku zdvíhať náklad až do výšky 8,95m a s nákladom do 1400 kg. Pokiaľ je vybavený nastaviteľnými kolesami pre koľajové vedenie spolu so zúženým krytom strechy, dokáže tiež obslúžiť zákazníkov bez toho, aby musel operátor vystúpiť s vozíka.

Kabína

Tento svižný, tichý a výkonný stroj má také vynikajúce prostredie pre obsluhu. Unikátny mini volant a pohyblivá opierka umožňujú lahké manévrovanie pri dlhých zmenách s minimálnym napätím na paže, krk a ramená. Vynikajúca viditeľnosť vďaka designu PROVISION stožiaru prispieva ku zníženiu napätia operátora a zvýšeniu efektivity. Sedadlo a opierky sú ľahko individuálne nastaviteľné pre potrebu každého vodiča – možno nastaviť až 7 rôznych parametrov.

Pohon

K vozíku je na výber z veľkého množstvo príslušenstva, ako je ASR – aktívna redukcia otáčok, LAS pomocný zdvíhací systém a multifunkčný joystick Ergologic, ktoré zvyšujú produktivitu práce.

Fotogaléria
Zaujíma ma tento vozík