Nové vozíky

TERGO® UMS / UHD / UHX

Elektrický pohon

retrak

Táto generácia vysoko výkonných retrakov zvýši efektivitu Vášho skladovania na najvyššiu úroveň. Najosobitnejšie retraky na svete – 100% prispôsobenie pre Vašu prácu. Je navrhnutý tak, aby zvládol takmer každú záťažovú prácu s materiálom 24 hodín, 7 dní v týždni. Model UMS zvládne bez problémov vysoké pracovné nasadenie – ideálne pre vnútornú prepravu a skladovanie do 2 ton. Pre náročnejšie úlohy s výškou zdvihu až 11,5 m či manipulácia s nákladom do 2,5 ton je tou najlepšou voľbou robustný vozík UHD. Pokiaľ k Vašej manipulácii patrí regálové skladovanie do výšky 12,1m, nájdete pre Vás partnera v extrémne stabilnom a výškovom zakladaní UHX.

Ergonómia

Táto rada vozíkov je najergonomickejšia. Uce nová generácia silných, vysoko odolných retrakov dvíha Vašu skladovú výkonnosť na najvyššiu úroveň. Je celý navrhnutý pre prevádzkovateľa, tieto vozíky sa prispôsobia podľa vašich individuálnych prevádzkových potrieb a poskytujú prvotriednu ergonómiu. Je navrhnutý tak, aby zvládal takmer každú vysoko záťažovú manipuláciu s materiálom 24/7. Uce UMS/UHD/UHX sú univerzálne retraky s veľkým U. Rozmanité UMS zvláda bez námahy vysoko intenzívnu prevádzku – ideálny pre interiérovú prepravu a skladovanie do 2000 kg.

Kabína

Všetky typy vozíkov tejto rady sú vhodné do každého prostredia, vrátane chladiarenského. Unikátny mini volant s pohyblivou lakťovou opierkou, prispôsobivé prostredie obsluhy, intuitívne ovládanie, sklápacie sedadlá a vynikajúca viditeľnosť maximalizujú účinnosť a bezpečnosť pri práci.

Pohon

Maximálna rýchlosť je 12,5 km/h a voliteľná maximálna rýchlosť 14,5 km/h, čo robí z týchto vozíkov jedny z najrýchlejších retrakov na svete. Široká škála inovatívnej príplatkovej výbavy ako sú ASR – aktívna redukcia otáčok, LAS – pomocný systém, optimálne operátorské rozhranie, systém rýchlej výmeny trakčnej batérie, zaťaženie bŕzd kolies, videokamera a doplňujúca kabína do mraziarenského prostredia z nej robia pravdepodobne najosobnejší retrak na svete.

Fotogaléria
Zaujíma ma tento vozík