Nové vozíky

TERGO® UMS-TF/UHD-TF/UHX-TF

Elektrický pohon

retrak s teleskopickými vidlicami

Špeciálne navrhnutý na prácu vo dvoch hlbkových aplikáciách. Uce ová generácia vysoko odolných, zážihových retrakov je k dispozícii tiež s teleskopickými vidlicami. Je stabilný, výkonný, ergonomický bez kompromisov pre vašu skladovú produktivitu. V porovnaní s konvenčným skladovaním Tergo retraky s teleskopickými vidlicami požadujú približne o 25% menší priestor pri rovnakom objeme úložiska. Pomocou špeciálne rozšírenej hydraulickej hadice je možné chytiť 2 palety v hĺbke z jednej uličky.

Ergonómia

UMS-TF je perfektný všestranný partner vo väčšine operácií do výšky až 8,95m. Pre náročnejšie úlohe je k dispozícii robustnejší UHD-TF, ktorý zdvihne náklad až do výšky 11,5m. Kombinácia citlivých ovládacích prvkov, extrémne stailného nosníka a podvozku zlepšujú kontrolovateľnosť pri zdvíhaní a skladovaní. Pre vykladňovanie do výšky si vyberte stabilný UHX-TF s výškou zdvihu až 12,1 m.

Kabína

Ergonómia je absolútne svetová trieda. Uce mini volant s pohyblivou lakťovou opierkou, viac prispôsobivé prostredie prevádzkovateľa, intuitívne ovládanie, priestranná kabína a handsfree smerové riadenie poskytuje prevádzkovateľovi maximálnu kontrolu nad účinnostou a bezpečnosťou. Kombinácia citlivých ovládacích prvkov, extrémne stabilného stožiaru a podvozku poskytujú lepšiu kontrolu pri zdvíhaní a skladovaní. Šikmé stropné tyče, naklápacie sedadlo a naklápací ProVision stožiar s integrovanou hydraulikou zlepšuje výhľad pre bezpečnú a rýchlu manipuláciu s nákladom.

Pohon

Široká škála možností prídavných zariadení ako sú ASR – aktívna redukcia otáčok, LAS – pomocný systém, optimálne prevádzkové rozhranie, systém rýchlej výmeny trakčnej batérie, zataženie bŕzd kolies, videokamera a doplňujúca kabína do mraziarenského prostredia z nej robia pravdepodobne najosobnejší retrak na sete.

Fotogaléria
Zaujíma ma tento vozík