Nové vozíky

TERGO® ULS

Elektrický pohon

nízké šasi, retrak 

Kompaktný Tergo ULS je najpohyblivejší a najekonomickejší retrak a je to Atlet v každom detaile. Výkon, stabilita a spoľahlivosť splňujú vysoké nároky a zaistia produktivitu a nízke náklady po celú dobu životnosti vozíka. Tergo ULS je tým pravým univerzálnym nástrojom pre stredne náročnú manipuláciu s nákladom do 1400 kg. Inovatívna ergonomická a bezpečnostná technológia zaručuje efektivitu obsluhy v celej rade úloh. Výborná ovládateľnosť a úzky podvozok /šírka 1200mm/ uľahčuje manipuláciu v stiesnených priestoroch.

Ergonómia

Výkon, stabilita a spoľahlivosť spĺňajú vysoké nároky a zaisťujú produktivitu a nízke náklady na životný cyklus. Inovatívna ergonomická a bezpečnostná tecnológia zaisťuje efektivitu v širokom spektre. Výborná ovládateľnosť a úzke šasi uľahčuje manipuláciu v stiesnených priestoroch. Je to podpora pre vaše skladovanie za tú správnu cenu. Je to ten pravý univerzálny nástroj pre stredne intenzívnu manipuláciu s nákladom do 1,4tony.

Kabína

Tento svižný, tichý a výkonný retrak obsahuje vynikajúce prostredie pre obsluhu. Špičková ergonómia s Atlet jedinečným mini volantom, intuitívnym ovládaním a vynikajúcou viditeľnosťou pomocou ProVision stožiaru znižuje prevádzkovateľovi záťaž a zvyšuje efektivitu.

Pohon

Kompaktný Tergo ULS je náš najpohyblivejší a najekonomickejší retrak, jte to Atlet v každom detaile. Široká škála voliteľného vybavenia zvyšuje produktivitu prevádzkovateľa ako ASR – Aktívna redukcia otáčok, SB Systém podpory stability a optimálne prevádzkové rozhranie.

Fotogaléria
Zaujíma ma tento vozík