Nové vozíky

TERGO® UFW

Elektrický pohon

Štvorcestný retrak

Výkonný viac smerný doplňovací vozík TERGO UFW ponúka flexibilnú manipuláciu ako s dlhými či objemnými bremenami, tak i so štandardnými paletami s výškou zdvihu až 9,7m. Vozík môže byť riadený všetkými smermi s rovnakou precíznosťou a dostačujúcou šírkou uličky je 2,3 -3m. S vynikajúcim zrýchlením, maximálna rýchlosť až 13 km/h a s batériou s vysokou kapacitou možno vozík intenzívne viesť s maximálnou účinnosťou. Je tým pravým vozíkom pre firmu, ktorá sa stará o svojich vodičov, hospodárenie a maximálnu účinnosť.

Ergonómia

Vynikajúci výhľad všetkými smermi s hranatými tyčami na kryte strechy, jasný výhľad na nosník a vyššia pozícia sedenia spolu so širokou škálou voliteľného vybavenia, robí vodiča viac produktívnym. Viac smerný doplňovací vozík je ideálny pri manipulácii ako s dlhými bremenami tak so štandardnými paletami s výškou zdvihu až 9,7 m. Vozík môže byť riadený všetkými smermi s presnosťou a šírkou uličky môže byť skrátená na 2,3 – 3m.

Kabína

Obsahuje pokročilú ergonómiu, Uce mini volant a nastaviteľlné naklápacie sedadlo do 18°. Všetko je výsledkom nezávislého výskumu efektivity z opakovaného používania. Umožňuje vynikajúci výhľad všetkými smermi podľa ustanovení konceptu so šikmými pruhmi v stropnom kryte, jasný výhľad na stožiar a vysoká pozícia sedenia, spolu so širokou škálou voliteľného vybavenia dodajú prevádzkovateľovi ešte viac efektivity. Je to víťaz pre každú spoločnosť, ktorá sa stará o svojich pracovníkov, ekonomiku a maximálnu účinnosť.

Pohon

Výkonný AC motor poskytuje silné zrýchlenie, trhu vedúci pohon a výkon zdvihu. Systém podporovania stability S3 a S3-2 zaisťuje počas jazdy špičkové výkony v oblasti bezpečnosti vďaka automatickej kontrole rýchlosti, riadenia a zdvíhacích systémov. S vynikajúcim zrýchlením a maximálnou rýchlosťou 13 km/h a batériou s vysokou kapacitou možno vozík intenzívne využívať s maximálnou účinnosťou.

Fotogaléria
Zaujíma ma tento vozík