Nové vozíky

Solo PSL

Elektrický pohon

4-kolesový čelný vozík

SOLO PSL je ručne vedený vysokozdvižný ideálny pre dopĺňanie tovaru v obchode, zakladanie, vychystávanie a vnútornú prepravu na krátke vzdialenosti napr. v skladoch, supermarketoch a výrobných priestoroch. Ak zdvíhate a premiestňujete palety vo výške 2,09 m vo veľmi stiesnených priestoroch, tak môže byť práve SOLO PSL Vaším perfektným spoločníkom.

Ergonómia

Úzky /iba 600 mm široký/ krátky a okrúhly podvozok umožňuje obsluhe zdvihnúť a umiestniť palety do veľmi úzkych priestorov. Je ideálny pre poschodové dopĺňanie, stohovanie, vychystávanie a krátku vnútornú prepravu napr. v skladoch, supermarketoch a vo výrobných priestoroch. Ergonomická hlava oje je prispôsobená pre pravákov i ľavákov a je vybavená ľahko dostupnými ovládacími prvkami k uľahčeniu manipulácie.

Kabína

Rameno riadiacej páky na pravej strane vozíka umožňuje obsluhe chodiť vedľa vozíka, čo zvyšuje bezpečnosť a zlepšuje výhľad na náklad. Ergonomicky riešená hlava riadiacej páky umožňuje ovládanie pravou i ľavou rukou a je vybavená ľahko dostupnými prvkami. Zaoblené hrady taktiež minimalizujú riziko poškodenia nákladu, zatiaľ čo nízky nárazník na podvozku chráni pred poranením nôh.

Fotogaléria
Zaujíma ma tento vozík