Nové vozíky

QX2

80 V, elektricky poháňaný, 4-kolesový, čelný vozík

Vysokovýkonný QX2 zvláda viac úkonov súčasne. Je vysoko-účinný, stabilný čelný vozík pre manipuláciu s nákladom do 3 ton. So svojou maximálnou rýchlosťou 21 km/h je šprintér na dlhé vzdialenosti.

Ergonómia

Rada GX2 poskytuje individuálne nastavenie, ktoré slúži k zlepšeniu bezpečnosti tým, že vlastnosti vozíka ide nastaviť tak, aby zodpovedali vodičským schopnostiam a skúsenostiam začiatočníkom rovnako ako skúseným vodičom. Individuálne nastavenie zahŕňajúce zrýchlenie a spomalenie, vyšší zdvih a sklop, a taktiež maximálnu rýchlosť je prístupné až po zadaní PIN kódu. Táto funkcia slúži taktiež proti neoprávnenému zneužitiu.

Kabína

Má prvotriedne ergonomické vlastnosti, vrátane nastaviteľného sedadla a volantu s pamäťou, dotykové ovládacie prvky a vysokú svetlú výšku. Kabína je prispôsobiteľná výške vodiča – má až 5 riadiacich profilov. Vodiči vždy dostanú vozík, ktorý zodpovedá ich skúsenostiam a vedomostiam. Vozík je ľahko obsluhovateľný pomocou integrovaného systému diagnostiky pre rýchle závady a maximálne prevádzkové schopnosti.

Pohon

S maximálnou rýchlosťou 21 km/h je tento čelný vozík jedným z najrýchlejších vozíkov vo svojej triede. Obsahuje najmodernejšie technológie pre optimálnu produktivitu. Je perfektný partner pre náročné zamestnanie, vrátane dlhodobých vzdialeností. Vynikajúca všestranná viditeľnosť a flexibilné zrýchlenie znamenajú, že je vozík ľahko ovládateľný a pod plnou kontrolou.

Fotogaléria
Zaujíma ma tento vozík