Nové vozíky

PSP

Elektrický pohon

Ručne vedený zakladač

Je to univerzálny vysokozdvižný vozík dostupný v dvoch verziách PSP125 a PSP160. Jedná sa o ručne vedený vozík so skladacou plošinou. Umožňuje prepravu na dlhé vzdialenosti a rozširuje pracovné cykly. Nízke šasi chráni pred poradením nôh a kompaktný dizajn spolu s /voliteľným/ posilňovačom riadenia uľahčuje manévrovanie v úzkych priestoroch.

Ergonómia

Ponúka širokú škálu možných variant s rôznymi kapacitami, takže je vhodný pre širokú škálu činností: od práce v náročnom priemyselnom prostredí až po ľahké manipulačné úkony, pre intenzívnu prácu 24 hodín/7 dní v týždni rovnako ako pre občasné použitie. Umožňuje prepravu na dlhé vzdialenosti a rozšírenie pracovných cyklov.

Kabína

Nízky podvozok chráni pred poranením nôh a kompaktný dizajn spolu s /voliteľným/ posilňovačom riadenia uľahčujú manévrovanie v úzkych priestoroch. Individuálny prístup pomocou PIN kódu alebo karty Smart/voliteľná/ znamená, že len oprávnení vodiči môžu obsluhovať vozík. Skladacia plošina má vynikajúce tlmenie, zatiaľ čo vodič je chránený sklopnými ochrannými tyčami. Počet pevných plošín je voliteľný.

Pohon

Pre viaczmennú prevádzku je batéria umiestnená na kolieskach pre jej ľahkú a rýchlu výmenu.

Fotogaléria
Zaujíma ma tento vozík