Nové vozíky

PSH

Elektrický pohon

Kompaktný, ručne vedený zakladač

PSH je robustný, výkonný, ručne vedený zakladač vhodný pre náročnú prevádzku a pre širokú škálu činností. Tento zakladač je určený pre náročnú prevádzku, je ideálny pre prepravu v interiéroch, vychystávanie a stohovanie až do 5,4 m. Unikátna konštrukcia vidlíc prispieva k vysokej manipulačnej rýchlosti a ku ľahkému prístupu k otvoreným paletám.

Ergonómia

Je ideálny na prepravovanie v interiéri, vychystávanie a zakladanie tovaru do 5,4 m. Unikátna konštrukcia vidlíc prispieva k vysokej manipulačnej rýchlosti a k jednoduchému prístupu k otvoreným paletám. Oblé hrany tiež minimalizujú riziko poškodenia nákladu.

Kabína

Nízky podvozok umožňuje obsluhe dobrý výhľad na náklad i vidlice. Ohybné ramenu riadiacej páky na pravej strane vozíka umožňuje obsluhe ísť vedľa vozíka. Ergonomická hlava páky je prispôsobená pre pravákov i ľavákov a je vybavená ľahko dostupnými ovládacími prvkami k uľahčeniu manipulácie. Krátky a zaoblený podvozok umožňuje obsluhe zdvihnúť a umiestniť palety v úzkych priestoroch čo je dôležité hlavne vo výrobných a ďaľších stiesnených priestoroch. Nízky nárazník na krátkom podvozku chráni obsluhu pred poranením nôh.

Fotogaléria
Zaujíma ma tento vozík