Nové vozíky

PSD

Elektrický pohon

podsaditý, ručne vedený vzv pre manipuláciu s 2 paletami naraz

Je vhodný pre manipuláciu s otvorenými paletami, pre nakladanie a vykladanie pomocou nakladacieho mostíka pre manipuláciu s 2 paletami naraz, vychystávanie, doplňovanie a na krátke vnútorné prepravy v skladoch, supermarketoch a výrobných priestoroch. Vďaka úzkej šasi je nákladovo efektívny, schopný zdvihnúť a premiestniť paletu v stiesnených priestoroch.

Ergonómia

Úzky (iba 660 mm široký), krátky a zaguľatený podvozok umožňuje obsluhe zdvihnúť a umiestniť palety aj v stiesnených priestoroch. Zaoblené hrany podvozku minimalizujú riziko poškodenia tovaru, zatiaľ čo nízky nárazník chráni pred poranením nôh.

Kabína

K zlepšeniu bezpečnosti a viditeľnosti prispieva vyrovnávajúce riadiace oje, ktoré tiež umožňuje prevádzkovateľovi chodiť vedľa vozíka. Ergonomická hlava oje je prispôsobená pre pravákov a aj pre ľavákov a je vybavená ľahko prístupnými ovládajúcimi prvkami k ľahšej manipulácii. Pridaním voliteľného oje jednotky riadenia, kde je oje v vzpriamenej polohe umožňuje vozíku pracovať ešte v stiesnenejších priestoroch.

Fotogaléria
Zaujíma ma tento vozík