Nové vozíky

PS

Elektrický pohon

podsaditý ručne vedený vozík

Vozík Alto PS je silný, robustný, ručne vedený vozík poháňaný výkonným AC motorom pre flexibilné použitie v sťažených priestoroch pre manipuláciu s otvorenými paletami. Je určený pre zakladanie tovaru, príležitostné vychystávanie a pre vnútornú prepravu na krátke vzdialenosti. Ponúka výborné mnohostranné využitie až do výšky 3,59 m.

Ergonómia

Vynikajúca univerzálnosť do 3590 mm -> Alto PS je robustný, univerzálny, ľahko použiteľný vozík pre manipuláciu s rôznymi nákladmi. Je vhodný pre vnútornú prepravu, vychystávanie a stohovanie až do 3590 mm. Je ideálny pre použitie v stiesnených priestoroch. Tento podsaditý ručne vedený vozík je určený pre stohovanie, príležitostné vychystávanie a pre vnútornú prepravu na krátke vzdialenosti. Nízke šasi a vyrovnávajúce oje zvyšujú viditeľnosť a bezpečnosť – prevádzkovateľ má skvelý výhľad na náklad a môže ísť vedľa vozíka.

Kabína

Obsluha má dobrý výhľad a môže ísť vedľa vozíka. Ergonomická hlava oje je prispôsobená pre pravákov aj ľavákov a je vybavená ľahko prístupnými ovládacími prvkami pre ľahkú manipuláciu vrátane klávesnice pre zavádzanie prístupového PIN kódu. Vyberajte a premiestňujte palety v stiesnených priestoroch. Možnosť zdvihnutého oje v vzpriamenej polohe umožňuje pracovať ešte v stiesnenejších priestoroch.

Fotogaléria
Zaujíma ma tento vozík