Nové vozíky

PPL/PPD

Elektrický pohon

Vozíky tejto rady sú určené pre nízky stupeň vychystávania. Sú vyrobené pre bezpečné a efektívne vychystávanie v náročných skladových podmienkach. S veľkým zrýchlením , vysokou maximálnou rýchlosťou a šetrným brzdením sa rýchlo pohybuje medzi vychystávacími stanicami. Produktivita vozíka je vylepšená pokročilým ergonomickým dizajnom vrátane priestrannej jazdy plošiny s pohodlným operadlom, nastaviteľným sedadlom a úložným priestorom pre papier, pero, a iné. Všetko je umiestnené na dostupných miestach, aby boli dosiahnuté najlepšie pracovné pozície.

Ergonómia

Je vyrobený pre bezpečné, efektívne vychystávanie v náročných skladových priestoroch. Výborná kombinácia manévrovateľnosti a ergonómie z nej robí ideálneho partnera pre zdvíhanie a umiestňovanie tovaru rôzneho nákladu. Produktivita je ďalej vylepšená pokročilým ergonomickým dizajnom, vrátane priestrannej jazdy plošiny s pohodlným operadlom, nastaviteľným sedadlom úložným priestorom pre papier, pero, a iné. Všetko je umiestnené naľahko dostupných miestach, aby boli dosiahnuté čo najlepšie pracovné pozície.

Kabína

Široká kabína a nízky vstup robia z rady PPL vysoko-účinný vychystávací vozík. S rýchlou akceleráciou, vysokou maximálnou rýchlosťou a jemným brzdením sa pohybuje rýchlo medzi vychystávacími stanicami. Oba vozíky robustný, tak úzky súvysoko účinné v tesných uličkách.

Fotogaléria
Zaujíma ma tento vozík