Nové vozíky

PPF/PPC/PPS

Elektrický pohon

Táto rada ponúka nastaviteľnú výšku vidlíc a je vhodná pre nízky stupeň vychystávania. Rada PP je určená pre bezpečné a efektívne 1. a 2. úrovňové vychystávanie v náročných skladových podmienkach. Široká kabína a nízky vstup prispievajúci k efektivite vychystávacích vozíkov rady PP. S veľkým zrýchlením, vysokou maximálnou rýchlosťou a a miernym brzdením sa rýchlo pohybuje medzivychystávacími stanicami. Produktivita je vylepšená pokročilým ergonomickým dizajnom vrátane priestrannej jazdy plošiny s pohodlným operadlom, nastaviteľným sedadlom a úložným priestorom pre papier, perá, a ďalšie. Obsluha sedí v strede vozíka, teda je chránená zo všetkých strán.

Ergonómia

Naša rada PP je určená pre bezpečné a efektívne 1. a 2. úrovňové vychystávanie v náročných skladových podmienkach. Výnimočná kombinácia manévrovateľnosti, ergonómie a flexibility z nej robia ideálneho partnera pre zdvíhanie a umiestňovanie rôzneho nákladu. Produktivita je ďalej vylepšená pokročilým ergonomickým dizajnom, vrátane priestrannej jazdnej plošiny s pohodlným operadlom, nastaviteľným sedadlom a úložným priestorom pre papier, pero a iné. Všetko je umiestnené na ľahko dostupných miestach aby boli dosiahnuté čo najlepšiepracovné pozície. Nastaviteľná výska vidlíc, nízky stupeň vychystávania.

Kabína

Široká kabína a nízky vstup robia z rady PP vysokoúčinný vychystávací vozík. S rýchlou akceleráciou, s vysokou maximálnou rýchlosťou a jemným brzdením sa pohybuje rýchlo medzi vychystávacími stanicami. Oba vozíky, ako robustné, tak úzke sú vysoko-účinné v úzkych uličkách. Zdvižné vidlice v optimálnej výške umožňujú flexibilné vychystávanie. Zdvíhacia plošina poskytuje ľahké dosiahnutie 2. Stupňa zdvihu a s voliteľnými sprievodnými ovládacími prvkami môže byť vodič aj so zdvihnutou plošinou.

Fotogaléria
Zaujíma ma tento vozík