Nové vozíky

PLP

Elektrický pohon

Paletovací vozík

PLP je vybavený robustnou sklápacou plošinou obsluhy a sklopnými ochrannými mantinelmi. Tento nízkozdvižný paletový vozík so stupačkou umožňuje prepravu na dlhšiu vzdialenost a prácu v dlhších pracovných cykloch. Používa sa pre nakladanie i vykladanie tovaru, na vnútornú prepravu a poradí si so všetkými typmi nákladov. Tento rýchly a silný vozík s päťbodovým podvozkom poskytuje špičkovú stabilitu i pri vysokých rýchlostiach. Prístup prostredníctvom PIN kódu umožňuje ovládať vozík iba oprávneným vodičom. Tento vysoko výkonný vozík s akumulátorovým napájaním je schopný ísť rýchlosťou až 12km/h.

Ergonómia

Vďaka robustnej sklápacej riadiacej plošine a skladacím ochranným mantinelom, tento paletový vozík umožňuje prepravu na dlhšie vzdialenosti a ďalšie pracovné cykly. Dokonale sa hodí pre väčšinu náročných operácií. Konštrukcia piatich kolies v kombinácii s technológiou trecej sily dáva vozíku ako vysokú bočnú stabilitu, tak vynikajúcu trakciu. Tento paletový vozík môžete využívať k nakládke/vykládke, pre vnútornú prepravu, poradí si so všetkými typmi nákladov. Tento rýchly a silný vozík s 5-bodovým podvozkom poskytuje špičkovú stabilitu i pri vysokých rýchlostiach.

Kabína

Vozíky PLP250 jsou standardně vybaveny posilovačem řízení, zatímco u vozíků PLP200 je přidán na přání zákazníka. Nízký podvozek brání poranění nohou a podsaditá konstrukce umožňuje vozíku manévrování v těsných prostorech. Servo řízení je volitelné u PLP200, ovšem u PLP250 je standardně dodáváno. Pevná ochranná plošina řidiče je volitelná.

Fotogaléria
Zaujíma ma tento vozík