Nové vozíky

PLL

Elektrický pohon

Vozík rady PLL je ručne vedený paletový vozík ideálny pre manipuláciu s rôznymi nákladmi stiesnených priestoroch za rôznych podmienok – ako pri okolitých teplotách, tak i v chladiarenskom priestore až do – 35°C . Je ideálny na dopĺňanie nadielňach, príležitostné vychystávanie a pre vnútornú prepravu na krátke vzdialenosti, napríklad v skladoch, supermarketoch a výrobných priestoroch. S ľahkosťou zvláda svahy i naklonené rampy a má veľmi malý polomer otáčania.

Ergonómia

Hodí sa na poschodové dopĺňanie, príležitostné vychystávanie a na vnútornú prepravu na krátke vzdialenosti napríklad v skladoch, supermarketoch a výrobných priestoroch. Kolieska vo vidliciach sú štandardné a PLL dokáže pracovať s mnohými typmi nákladov prakticky v akomkoľvek stave. Ako pri okolitých teplotách, tak i v chladnom skladovom priestore až do – 35°C. dokáže si poradiť so sklonom i s rampami s ľahkosťou a má veľmi malý polomer otáčania. Pridanie voliteľnej nastaviteľnej páky, kedy bude možné vozík viezť pridanou pákou v vzpriamenej polohe, Vám umožní používať paletový vozík v ešte tesnejších priestoroch. Tento kompaktný paletový vozík je spoľahlivý, má dlhé servisné intervaly a je konštruovaný tak, aby sa minimalizovali požiadavky na servis a údržbu.

Kabína

Je pohodlný a bezpečný pri riadení, zatiaľ čo úzky podvozok zlepšuje manévrovateľnosť aj v stiesnených priestoroch. Zlepšenie bezpečnosti a viditeľnosti. Rameno vyrovnávacej páky umožňuje prevádzkovateľovi chodiť vedľa vozíka. Nízky podvozok poskytuje prevádzkovateľovi jasný výhľad na náklad a vidlice.

Fotogaléria
Zaujíma ma tento vozík