Nové vozíky

PLE

Elektrický pohon

Rada PLE predstavuje dvojfunkčný paletový vozík: kompaktne ručne vedený paletový vozík pre ťažké náklady s maximálnou hmotnosťou 1800 kg, s optimálnymi funkciami zdvihu pre ľahké vychystávanie. Je ideálny pre dielenské doplňovanie, vychystávanie a vnútornú prepravu na krátke vzdialenosti, takže sa uplatní v skladoch, supermarketoch a výrobných priestoroch. Tento vozík je vysoko efektívny, nakoľko dokáže uniesť dve palety súčasne. Jednu nesie na vidliciach a druhú dole na opernom ramene.

Ergonómia

Nízky podvozok poskytuje obsluhe vozíka jasný výhľad na náklad a vidlice. Kolesá v prednej časti vidlíc uľahčujú manipuláciu s viacerými typmi paliet a nákladov. Je pohodlný a bezpečný pri riadení, zatiaľ čo úzky podvozok zlepšuje manevrovateľnosť i v zložitých a stiesnených priestoroch. K zaisteniu efektivity riadenia zvládne odniesť dve palety naraz. Jednu na vidliciach a druhú menšiu pod ňou nad kolieskami. Všestranný vozík je nízkozdvižný, s optimálnymi zdvíhacími funkciami, pričom záťaž je vzadu.

Kabína

Rameno riadiacej páky na pravej strane umožňuje obsluhe chodiť vedľa vozíka. Nízky podvozok poskytuje prevádzkovateľovi jasný výhľad na náklad a vidlice. Zlepšenie bezpečnosti a viditeľnosti.

Fotogaléria
Zaujíma ma tento vozík