Nové vozíky

PDP 200

Elektrický pohon

dvojitý zakladač s plošinou

Kombinácia efektivity dvojitého zakladača s kapacitou na dlhé vzdialenosti robí z tohto vozíka Vášho nového flexibilného partnera – celú cestu cez sklad a všetkými skladovými úkonmi. Tento dvojitý zakladač s plošinou sa dokonalo hodí pre krížové dokovacie operácie, vrátane nakladania a vykladania, vnútornú prepravu a dvojité stohovanie. Tento akumulátorový vozík zdvihne náklad o hmotnosti 1 tony až do výšky 2,09 m. Umožňuje pojazd na dlhé vzdialenosti a rozšírenie pracovných cyklov.

Ergonómia

K zaisteniu vynikajúcej ergonómie a efektivity je vozík vybavený nosníkom ProVision s optimalizovaným zdvíhacím valcom, rovnako ako trakčná a bezpečnostná technológia, hydraulický systém FrictionForce a redukčný systém.

Kabína

Státie na riadiacej plošine je bezpečné, obsluha pohodlne zvláda dve palety na jeden pracovný cyklus. Sklápacia riadiaca plošina má vynikajúce tlmenie, zatiaľ čo obsluha je celkom chránená sklopnými ochrannými tyčami. Počet stálych plošín je voliteľný.

Ride-on double stacker with platform PDP

Pohon

Nízky podvozok bráni poraneniu nôh a kompaktný dizajn spolu s voliteľným posilňovačom riadenia uľahčujú manévrovanie v stiesnených podmienkach.

Fotogaléria
Zaujíma ma tento vozík