Nové vozíky

OPM/OPH/OPC/OPS

Elektrický pohon

Tieto vozíky sú určené pre stredný až vysoký stupeň vychystávania. Rada OP disponuje výbornými zdvíhacími i jazdnými vlastnosťami. Produktivita je taktiež zvýšená vďaka bezpečnostným zábranám a ergonomickým vidliciam, ktoré zaisťujú bezpečnosť a ergonomickejšie vychystávanie stredného stupňa. Ergonomicky navrhnutá kabína je priestranná, umožňuje obsluhe vytvoriť si vlastné pracovné prostredie.

Ergonómia

Voliteľné umiestnenie riadiacich prvkov umožňuje rade OP splynúť s ostatnými existujúcimi vozíkmi a prijať podobné riadiace vlastnosti. Rada OP ponúka skvelé zdvíhacie a riadiace vlastnosti. Produktivita je ďalej zvýšená bezpečnostnými bránami a ergo-lift vidlicami, zaisťujúcimi bezpečnostný a ergonomický stredný stupeň vychystávania. Pri jazde dopredu má vodič maximálnu viditeľnosť zaisťujúcu, že jeho rozhľad nie je zakrytý zdvižným rámom. Rady OPM/OPH/OPC a OPS sú určené pre stredný až vysoký stupeň vychystávania.

Kabína

Ergonomicky navrhnutá kabína je priestranná, umožňujúca vodičovi vytvoriť jeho vlastné pracovné prostredie. Vybavenie ako sú terminály, skenery, tlačiarne etikiet a výberový zoznam tlačiarní môže byť pridaný. Horizontálny písací stôl je umiestnený nad podvozkom a vytvára veľkú pracovnú plochu pre všetku pracovnú administratívu.

Fotogaléria
Zaujíma ma tento vozík