Nové vozíky

LX

LPG spalovaci-motor

4-kolesový čelný vozík

Kompaktná rada LX, ktorá vznikla za podpory dlhoročných skúseností a odbornými kvalifikáciami v úspešnom vývoji z posledných ultra nízko-emisných motorových systémov v kombinácii s našimi tradíciami a zároveň spoľahlivej konštrucie, sa stala novým merítom, ktoré môžu ostatní nasledovať.

Ergonómia

Táto pokroková kompaktná rada LX spol. UCE ponúka celú radu nových technológií a dizajnu poskytujúcu bezpečnosť, pohodlie a prínosné miesto pre Vás a Vašich kolegov (priestranné miesto pre Vás a Vašich kolegov).

Kabína

Vozíky rady LX sú vybavené LCD displejom, ktorý poskytuje bohaté možnosti informácií. Nastavte si maximálnu rýchlosť na základe vodičských skúseností s voliteľným spínačom GROUND SPEED CONTROL.

Pohon

Ochrana a udržiavanie prostredia je dôležité ako pre nás, tak i pre Vás. Štandardná Power/Eco funkcia poskytuje úsporu paliva až o 17 % a nižšiu produkciu hluku jediným stlačením vypínača do ECO režimu. UCE pristupuje k tejto zodpovednosti s názorom, že zdravá environmentálna politika je jadrom zdravej obchodnej praxe.

Zaujíma ma tento vozík