Nové vozíky

GX

LPG spalovaci-motor

4-kolesový čelný vozík

Radu GX predstavuje 4-kolesový silný čelný vozík, ktorý je schopný naložiť 3,5 až 5ton nákladu podľa jednotlivých modelov.

Ergonómia

Tento vzv je precízny a pracuje potichu a takmer bez vibrácií. Pokročilá ergonómia a mnoho inovatívnych bezpečnostných a výkonných technológií prispievajúcich k prvotriednej efektivite, účinnosti a širokej škále možností pre upravenie podľa potrie.

Kabína

Modely vozíkov rady GX sú chránené proti neautorizovanému použitiu PIN kodu, ktorý môže byť prepojený s individuálnym nastavením pre každého vodiča.

Pohon

Jazdné vlastnosti vozíkov má vodič vždy pod kontrolou. Nás čelný vozík GX obsahuje najmodernejší LPG motor pre maximálnu účinnosti a minimálne množstvo emisií. ECO režim znižuje spotrebu paliva a hlučnosť. Robustný naftový motor s rýchlym predhriatím v DX variante je extrémne spoľahlivý, ľahko štartujúci a zároveň spĺňa striktné ekologické normy. Vozík je jednoduchý na obsluhu pomocou integrovaného systému diagnostiky pre rýchle zistenie porúch a zaistenie maximálnej prevádzky – schopnosti.

Fotogaléria
Zaujíma ma tento vozík