Nové vozíky

Ergo XML

Elektrický pohon

Sediaci dvojitý zakladač

ERGO XML je dvojpaletový vozík obsluhovaný v sede, ktorý je vhodný pre intenzívnu manipuláciu s tovarom a pre vnútornú prepravu na väčšiu vzdialenosť. Umožňuje neprerušovanú prácu a jazdu v úzkych uličkách. Pokročilý ergonomický dizajn vrátane unikátneho mini volantu s posilňovačom riadenia, plne nastaviteľnými lakťovými opierkami, sedadlami a podlahou uľahčujú manipuláciu a maximalizujú komfort. Vodič je celkovo chránený a má vynikajúci prehľad, ktorý mu umožňuje bezpečné a presné ovládanie.

Ergonómia

Priekopník UCE, sediaci dvojitý zakladač Vám umožňuje rýchlejšie cykly manipulácie. Je ideálny pre doplňovanie výrobných liniek a priečne dokovacie aplikácie. Je vhodný pre intenzívnu manipuláciu s tovarom a pre dlhšie vzdialenosti vnútornej prepravy. To umožňuje nepretržitý jazdiaci čas a prácu v úzkych uličkách.

Kabína

Pokročilý ergonomický dizajn vrátane mini volantu a plne nastaviteľnej lakťovej opierky, sedadla a podlahy uľahčujú manipuláciu a maximalizujú komfort. Prevádzkovateľ je plne chránený vo vnútri šasi a má vynikajúci prehľad, ktorý umožňuje bezpečné a presné ovládanie.

Pohon

Výkonný AC motor vyžadujúci si minimálnu údržbu umožňuje maximálne zrýchlenie a dosiahnutie maximálnej rýchlosti jazdy. Pre efektívnu viaczmennú prevádzku je batéria umiestnená na kolieskach pre rýchlu a jednoduchú výmenu.

Fotogaléria
Zaujíma ma tento vozík