Nové vozíky

BX

4-kolesový čelný vozík

UCE našiel perfektnú rovnováhu pre majiteľa, prevádzkovateľa a životné prostredie v novej rade BX. Je pripravený byť v centre pozornosti v manipulácii s nákladom.

Ergonómia

Každý aspekt bol pri jeho navrhovaní a konštruovaní starostlivo preskúmaný, aby mohol byť plne k dispozícii svojim užívateľom. Je osvedčený vodcom rady BX spoločnosti UCE. Je to moderný vývoj elektricky poháňaných vozíkov.

Kabína

Vozík tejto rady disponuje veľkým priezračným LCD displejom, ktorý umožňuje ľahkú kontrolu všetkých dôležitých údajov, ako sú rýchlosť, stav batérie a varovné kontrolky.

Pohon

Doba prevádzky je neobyčajne vysoká, rovnako ako sila a rýchlosť, čo z neho robí mimoriadne produktívny vysokozdvižný vozík. A nie je to jeho výkon týchto batériami poháňaných vozíkov, ktoré ich vyzdvihli na vrchol trhu. Vďaka akumulátorovému pohonu a veľkému motoru sú vozíky tejto rady veľmi rýchle. Pri úplnom nabití vydrží vozík v prevádzke mnoho hodín. Rada BX disponuje tiež vysokou rýchlosťou zdvihu, ktorá je až 435mm/s pri plnom naložení (1,5 t).

Fotogaléria
Zaujíma ma tento vozík