Nové vozíky

ALL/XLL

Elektrický pohon

Nízkozdvižný paletový vozík pre stanie i sedenie

Túto radu reprezentuje nízkozdvižný paletový vozík pre státie i sedenie. Je určený pre pohodlnú vnútornú prepravu v náročných priestoroch, Je ideálny pre dlhé pracovné cykly a ťažké náklady s hmotnosťou do 2 ton. Nízkozdvižný vozík má širokú škálu možností, ktoré Vám umožňujú pracovať s mnohými typmi nákladov.

Ergonómia

Pohodlný nízkozdvižný vozík pre vnútornú prepravu v náročných priestoroch. Je ideálny pre dlhé pracovné cykly a ťažké náklady. Ergonómia umožňuje prirodzený postoj, kedy je prevádzkovateľ plne chránený v rámci podvozku. Vozík ALL je široký 940 mm, zatiaľ čo vozík XLL 1010 mm. Oba tieto vozíky majú elektronicky zabezpečenú riadiacu jednotku a sú odolné voči soli, hrdzi vďaka pozinkovaným šasi.

Kabína

Kabína šoféra je dobre umiestnená, s ľahko dostupnými ovládacími prvkami a riadením. Zároveň umožňuje výhľad do všetkých strán pri jazde v akomkoľvek smere.

Pohon

Výkonný akumulátorový motor poskytuje vysokú maximálnu rýchlosť a rýchlu akceleráciu medzi jednotlivými vychystávacími stanicami, čo zaručuje vysokú efektívnosť z hľadiska nákladu. Batérie sú umiestnené na kolieskach pre rýchlu a ľahkú výmenu, čo je ideálne pre prácu vo viaczmenných prevádzkach. Táto rada ponúka možnosť vstavanej nabíjačky akumulátora a možnosť prispôsobenia do chladiarenských skladov.

Fotogaléria
Zaujíma ma tento vozík